با ما تماس بگیرید
شبکه های اجتماعی
براي جستجو، عبارت مورد نظر خود را وارد کنيد
به وب سایت فراصیل خوش آمدید...!!! امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

محل تبلیغات شماکلمات کلیدی
تولید مواد و مایعات شوینده,دانلود طرح تولید مواد و مایعات شوینده,طرح توجهی و امکان سنجی تولید مایعات شوینده,طرح توجهی و امکان سنجی تولید مواد شوینده,طرح توجهی و امکان سنجی شوینده ها,
« فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.»

 

ضمانت باز گشت وجه

ارسال پیام در تلگرام

طرح توجهی و امکان سنجی تولید مواد و مایعات شویندهطرح توجهی و امکان سنجی تولید مواد و مایعات شوینده

مواد شوینده

دو فایل توجیهی و امکان سنجی مواد شوینده

مایعات شوینده

 

طرح توجهی و امکان سنجی تولید مواد و مایعات شوینده

نوع فایل ها : pdf

صفحات فایل اول : ۵۱ صفحه

ظرفیت : ۴۶۰۰ تن

اشتغالزایی : ۴۰ نفر


فایل دوم : ۴۵ صفحه

ظرفیت : ۳۰۰ هزار لیتر -۲۰۰ تن

اشتغالزایی : ۲۵ نفر

————————————————————————-

مواد اولیه شوینده
sles-pearly-28_500_main
بهمن ۱۸, ۱۳۹۴ توسط admin 0 دیدگاه
شوپا صدفی ۲۸٪
سدیم لوریل اتر سولفات صدفی مایع ویسکوز سفید رنگ با حالت صدفی و متالیکی ثابت می باشد که از مخلوط کردن سورفکتنت با مواد افزودنی و صدفی دهنده حاصل می شود این محصول در تولید شامپو بچه، شامپو سر ، شامپو بدن ، مایع دستشویی، مایع ظرفشویی و سایر محصولات آرایشی و بهداشتی کاربرد دارد. از مزایای این محصول ایجاد صرفه جویی در وقت و انرژی در رابطه با گرم کردن و سرد کردن در حین تولید و حفظ پایداری محصول میباشد و در فرمولاسیون با سورفکتنتهای آنیونیک ، غیر آنیونیک ، امفوتریک همخوانی دارد و به مناسبت قابلیت تجزیه پذیری از لحاظ زیست محیطی از اهمیت خاصی برخوردار است .

sles70_500_main
آبان ۵, ۱۳۹۳ توسط admin 0 دیدگاه
شوپا ۷۰٪
سدیم لوریل اتر سولفات ۷۰% یک ماده فعال پاک کننده آنیونیک که به شکل خمیری و بیرنگ می باشد ، که با داشتن قدرت پاک کنندگی و کف کنندگی و امولسیفایری، از آن در تولید محصولات شوینده و همچنین در محصولات بهداشتی نظیر خمیردندان، مایعات ظرفشویی، دستشویی، انواع شامپوها و …. به عنوان یک ماده پاک کننده استفاده می شود، و در فرمولاسیونها با سورفکتنت های آنیونیک، غیر آنیونیک و آمفوتریک همخوانی دارد و به مناسبت قابلیت تجزیه پذیری از لحاظ زیست محیطی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

cfad_500_main
آبان ۵, ۱۳۹۳ توسط admin 0 دیدگاه
شوپا کوکونات
کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید از ترکیب روغن کوکونات با دی اتانول آمین در حضور کاتالیزور تولید میشود. شکل ظاهری آن مایع چرب ویسکوز زرد رنگ و شفاف می باشد. یک سورفکتانت غیر آنیونیک بوده و در تمام مایعات شوینده و پاک کننده از قبیل ظرفشوئی ، دستشوئی، شامپوهای موی سر، شامپو بدن و …. محصولات آرایشی و بهداشتی مورد مصرف دارد. از خواص عمده این ماده ایجاد ویسکوزیته، کف کنندگی، پایداری کف، امولسیفایری می باشد و به مناسبت داشتن حالت چربی خاصیت نرم کنندگی، مرطوب کنندگی، حالت پذیری، ممانعت از ایجاد سوزش و محافظت از پوست بدن را دارا می باشد و با سورفکتنت های متفاوت سازگاری داشته و در فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

CCAPB_500_main
آبان ۵, ۱۳۹۳ توسط admin 0 دیدگاه
شوپا بتائین ۳۰٪
کوکوآمیدو پروپیل بتائین سورفکتانتی است که دارای خاصیت شویندگی و پاک کنندگی بسیار خوبی بوده و عامل ایجاد سوسپانسیون و کف کنندگی می باشد، و با سورفکتانت‌های آنیونیک همگن شده و به محصول غلظت می دهد. کوکوآمیدو پروپیل بتائین سورفکتانت آمفوتریک “دو خصلتی” به شکل مایع بیرنگ متمایل به زرد کمرنگ می باشد و به علت دو خصلت بودن در محیط اسیدی خاصیت کاتیونیک و در محیط قلیایی خاصیت آنیونیک دارد و یک سورفکتانت بسیار ملایمی است که بر روی پوست بدن و مخاط و چشم ایجاد سوزش نمی کند و خاصیت ضد عفونی دارد.این ترکیب شیمیایی در فرمولاسیون شامپو بچه، شامپو سر، شامپو بدن، مایعات دستشویی مورد استفاده قرار می گیرد و خاصیت شویندگی و پاک کنندگی و کف کنندگی و ویسکوزیته را افزایش می دهد. علاوه بر آن پس از استحمام به مناسبت خواص Antistatic بودن بر روی موی سر تاثیر گذارده و مانع پراکندگی موی سر می گردد و در موقع شانه کردن موها فرم و حالت دهندگی ایجاد می کند و به مناسبت قابلیت تجزیه پذیری از لحاظ زیست محیطی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

شرایط نگهداری
این مواد می بایست در شرایط ºC 40 – ۲۰ نگهداری و از شرایط سرما بر حذر باشد.

SLS30_500_main
آبان ۵, ۱۳۹۳ توسط admin 0 دیدگاه
شوپا SLS 30%
سدیم لوریل سولفات ۳۰% ، یک ماده فعال پاک کننده آنیونیک که به شکل مایع ویسکوز زرد رنگ می باشد، با داشتن قدرت پاک کنندگی و کف کنندگی از آن در تولید محصولات شوینده و محصولات پاک کننده بهداشتی نظیر مایع دستشویی، انواع شامپوها، خمیر دندان و …. به عنوان یک ماده پاک کننده استفاده می شود و در فرمولاسیونها با سورفکتنت های آنیونیک، غیر آنیونیک ، و آمفوتریک همخوانی دارد ، همچنین به مناسبت قابلیت تجزیه پذیری ، از لحاظ زیست محیطی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

ALES70_500_main
آبان ۵, ۱۳۹۳ توسط admin 0 دیدگاه
شوپا آمونیم ۷۰٪
آمونیم لوریل اتر سولفات ۷۰% یک سورفکتانت آنیونیک است و دارای توانایی ایجاد کف و پاک کنندگی مناسبی می باشد. در مقایسه با سورفکتانتهای دیگر ، به علت دارا بودن PH حدود خنثی از پایداری و مقاومت بیشتر و از لحاظ هیدورلیز شدن بر روی پوست بدن از شرایط بهتری برخوردار می باشد. این ماده با ایجاد درخشندگی موی سر در شامپو ها و همچنین در پاک کننده های مایع مورد استفاده قرار می گیرد.

طرح توجهی و امکان سنجی تولید مواد و مایعات شوینده
قیمت : 5,000 تومان
بلافاصله پس از پرداخت، لينک دانلود فعال خواهد شد و شما مي توانيد فايل مورد نظر خود را دانلود کنيد

تمام حقوق مادی و معنوی برای وب سایت فراصیل محفوظ است. استفاده از مطالب وب سایت ،فقط در صورت ذکر منبع مجاز می باشد.
© All rights reserved farasil.com 2015-2018.

Amargir.net