با ما تماس بگیرید
شبکه های اجتماعی
براي جستجو، عبارت مورد نظر خود را وارد کنيد
به وب سایت فراصیل خوش آمدید...!!! امروز : شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

محل تبلیغات شماکلمات کلیدی
aloe_veraپالپ آلوئه,آب و هوای مناسب آلوئه,آبیاری آلوئه,آلوئه ورا آلوئه ورا,آلوئه ورا جلوگیری از پوسیدگی دندان,آلوئه ورا در صنایع آرایشی,آلوئه ورا یک داروخانه کامل,آلوئه ورا یک مسهل حقیقی,آلوئه ورای دارویی,آموزش کاشت آلوئه ورا استفاده از آلوئه ورا در غذا,استفاده های پزشکی آلوئه ورا,استقامت آلوئه ورا,امکان سنجی تولید آلوئه ورا,انواع مختلف آلوئه ورا,برداشت پاحوش های آلوئه ورا,بسته بندی برگ های آلوئه ورا,بسته بندی و توزیع آلوئه ورا,بهبود مشکلات لثه با آلوئه ورا,بوته های آلوئه ورا,بوته های آماده برداشت آلوئه ورا,پاجوش آلوئه ورا,پاجوش های ریشه زده,پاجوش های مناسب برای آلوئه ورا,تجارت آلوئه ورا,تجارت و کسب و کار با آلوئه ورا,تصاویر مراحل مختلف کشت آلوئه ورا,تکثیر آلوئه ورا,تهیه پاجوش آلوئه ورا,تهیه پاجوش با کیفیت,توجیه مالی كاشت آلوئه ورا,حفظ تازگی میوه ها با آلوئه ورا,خانواده کاکتوس,خرید پاجوش آلوئه ورا,خرید و فروش آلوئه ورا,خواص درمانی آلوئه ورا,دانلود آموزش پرورش آلوئه ورا,دانلود طرح توجیهی آلوئه ورا,دانلود طرح توجیهی کاشت آلوئه ورا,دانلود مزایای آلوئه ورا,دایس آلوئه ورا,درآمد عالی با آلوئه ورا,درمان پوکی استخوان با آلوئه ورا,درمان سوختگی و زخم با آلوئه ورا,دکتر آلوئه ورا,دوام آلوئه ورا,ژله آلوئه ورا,سایت دکتر آلوئه ورا,سرمایه گذاری,سرمایه گذاری برای آلوئه ورا,سرمایه گذاری پر سود,شرایط کشت آلوئه ورا,شربت آلوئه,صبر زرد,طرح توجیهی آلوئه ورا,طرح توجیهی پرورش آلوئه ورا,طرح توجیهی كاشت آلوئه ورا,عدم وجود آفت برای آلوئه,عمر زیاد آلوئه ورا,فروش محصولات آلوئه ورا,فواید آلوئه ورا برای مو,فیله کامل آلوئه ورا,كاشت آلوئه ورا,کاشت خانگی آلوئه ورا,کاشت و داشت و برداشت آلوئه ورا,کاشتن آلوئه ورا,کسب درآمد توسط آلوئه,کمپوت آلوئه,کود دهی آلوئه ورا,گرمای گلخانه آلوئه ورا,گلدان مناسب برای آلوئه,گیاه آلوئه ورا,محافظت از آلوئه ورا,محصولات آلوئه ورا,محصولات مفیدآلوئه ورا,مربای آلوئه,مستند کاشت آلوئه ورا,مصرف کم آب,منشاء آلوئه ورا,منشاء گیاه آلوئه ورا,هرس آلوئه ورا,یخ زدگی آلوئه ورا,
« فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.»

 

ضمانت باز گشت وجه

ارسال پیام در تلگرام

خواص درمانی آلوئه ورا 

آلوئه ورا یک داروخانه کامل

برخی از متخصصان از گیاه آلوئه ورا به عنوان داروخانه ای در یک گیاه نام برده اند و به همین دلیل است که این گیاه تا این اندازه اهمیت پیدا کرده است.
باید این حقیقت را باور نمود که گیاه آلوئه ورا یک داروخانه کامل می باشد، با این تفاوت که اگر شخصی تمام داروهای یک داروخانه را یکجا بخورد، امکان ندارد که زنده بماند، هر روز سالم تر و شاداب تر خواهد شد.
به طور مختصر تمام افرادی که قند خون بالا، دیابت، یبوست، مشکلات گوارشی، اگزما و حساسیت پوستی شدید، آکنه، چین و چروک، خشکی و کدری پوست، کمبود ویتامین، کم خونی، زخم معده و اثنی عشر رنج می برند، باید حتماً استفاده از آلوئه ورا را امتحان نمایند، زیرا پژوهش های علمی به درستی ثابت کرده است که آلوئه ورا در درمان تمام این بیماری ها نقش مۆثری دارد و حقیقتاً یک داروخانه مجهز و کامل می باشد.
هیچ چیز گیاه آلوئه ورا به تنهایی شگفت انگیز و خارق العاده نیست، بلکه همراهی و یک جا جمع شدن تمام موارد مورد نیاز بدن، از گروه های غذایی است که این گیاه را منحصر به فرد نموده است.تجمع این مواد در درون یک گیاه واحد را می توان به جمع شدن تعدادی نوازنده در یک گروه بزرگ موسیقی تشبیه کرد، زیرا همان طور که واضح است هرکدام از این نوازندگان، هرگز به تنهایی اثر و جاذبه اجرای گروهی و دسته جمعی را ندارند.
گیاه آلوئه ورا به خاطر خواص بازسازنده و منحصر بفرد خود از سایر داروهای طبیعی و گیاهی متمایز شده است. این خاصیت منحصر بفرد عناصر گیاه را قادر می سازد که در عین حالی که درست روی هدف مورد نظر در بدن به فعالیت مشغول هستند، بر روی همدیگر نیز اثرات تداخلی و متقابلی داشته باشد (حقیقتاً راز نهان و جادوی نهفته در آلوئه ورا اثرات متقابل و مرموز عناصر آن بر روی همدیگر می باشد).
آلوئه ورا توانایی های درمانی متعددی دارد و به راحتی می توانند جایگزین داروهای استروئیدی موضعی، خوراکی و یا آنتی بیوتیک های موضعی می شود. در واقع با بررسی خواص معجزه آسای گیاه آلوئه ورا بیش از پیش می توان به قدرت خالق یکتا پی برد.

آلوئه ورا در حفظ تازگی میوه ها

دانشمندان اسپانیایی موفق به ساخت نوعی ژل از گیاه آلوئه ورا شده اند که قادر است عمر نگهداری میوه ها را طولانی تر سازد. با استفاده از این ژل می توان سطح میوه ها را پوشاند و در نتیجه زمان نگهداری آنها را با حفظ تازگی و بدون تغییرات شیمیایی طولانی تر نمود.
دانشمندان اسپانیایی اظهار داشتند که این ژل به هیچ عنوان طعم و ظاهر میوه ها را تغییر نمی دهد و از این رو می تواند به صورت یک پوشش کاملاً طبیعی و بی ضرر، جایگزین مواد نگهدارنده مصنوعی، که پس از برداشت میوه ها به آنها اضافه می شود، گردد.

آلوئه ورا در دندان پزشکی

دانشمندان اخیراً بدین نتیجه دست یافته اند که گیاه آلوئه ورا برای مقابله با انواع پوسیدگی های دندانی بسیار مفید می باشند و در بهبود مشکلات دهان و لثه قدرت شفا بخش دارد. از این رو می توان از آلوئه ورا به عنوان یک ماده فعال برای پیشگیری از پوسیدگی های دندانی، در خمیر دندان ها و ژل های تمیز کننده دندان استفاده نمود.
ژل دندان آلوئه ورا همانند خمیر دندان عمل می کند و قادر به نابودی باکتری ها و میکروب های بیماری زای موجود در دهان می باشد. به طوری که در پژوهش های کنونی اثبات شده است که ژل آلوئه ورا در برخی موارد، بسیار مۆثر از خمیر دندان های معمولی می باشد.

آلوئه ورا یک مسهل حقیقی

اثر مسهلی آلوئه ورا در روده بزرگ از زمان های قدیم مورد تأیید و شناخت اطبای سنتی بوده است. یکی از اطبای معروف آثار مصرف آلوئه ورا را به عنوان مسهل چنین بیان می کند: افرادی که این گیاه دارویی را به مقدار کم یعنی ۵ تا ۳۰ سانتی گرم، یک با دوبار در روز بخورند، ابتدا در بدن آنها قولنج ضعیفی ایجاد می شود و بعد از یک یا چند بار روده کار می کند. معمولاً اثر آلوئه ورا از نظر مسهلی خیلی به کندی ظاهر می شود ( پس از ۶-۵ ساعت و غالباً پس از ۲۴ ساعت). اولین آثار آن تعداد دفعات و سهولت تخلیه می باشد و اگر کندی عمل هضم به واسطه ی اختلالات مزمن خاصی در معده مانند ورم مزمن باشد، آلوئه ورا سبب تحریک اعمال معده می گردد و چنانچه استعمال آلوئه ورا مدتی ادامه یابد، علامت غلبه ی جریان خون و آلات اعضای این قسمت از بدن بروز می کند و بدین علت در انتهای روده ی بزرگ حرارت و سنگینی احساس می شود. همچنین در این هنگام شخص نیاز به ادرار کردن را احساس می نماید.

آلوئه ورا در درمان سوختگی و زخم پوستی

از ژل آلوئه ورا برای درمان سوختگی، زخم و التهابات پوستی ناشی از آنها می توان استفاده نمود. در واقع ژل گیاه آلوئه ورا به دلیل داشتن آب فراوان و روغن موجود در خود، از خشک شدن پوست پیشگیری می کند، در نتیجه در ترمیم ناحیه ملتهب و سوخته شده مۆثر است.
تحقیقات نشان داده است که آلوئه ورا در بهبود زخم های مزمن پا و دیر التیام نافع می باشد. البته لازم به ذکر است که در برخی موارد در خصوص مصرف ژل گیاه آلوئه ورا توصیه شده است که کاربرد موضعی این ژل بر روی زخم های جراحی مجاز نمی باشد، چرا که بهبود زخم ها را به تأخیر می اندازد.
به طور کلی امروزه استفاده از داروهای گیاهی، در درمان آسیب های پوستی مانند زخم و سوختگی با انجام تحقیقات مختلف و تأیید اثر بخشی آنها موسوم گردیده است. اثرات مفید گیاهانی مانند آلوئه ورا، همیشه بهار، لاواند و … در بهبود زخم ها و سوختگی ها، کاربرد آنها را در طبابت نوین نیز تأیید نموده است.

فواید آلوئه ورا برای مو

یکی از راه های کنترل و درمان کم پشتی و درمان کم پشتی موی سر استفاده از آلوئه ورا می باشد. امروزه بسیاری از مردم ، جهت ضخیم شدن مو و سلامت آن محصولات گوناگون آلوئه ورا را مورد مصرف قرار می دهند، که در این میان استفاده از ژل آلوئه ورا، یکی از روش های مفید و مۆثر می باشد.
همانطور که پیش از این اشاره شد، آلوئه ورا حاوی آنزیم های متعددی می باشد، که برخی از آنها به عنوان یک عامل محرک برای تولید و رشد موهای جدید شناخته شده اند، مکانیسم آنها بدین صورت است که سرعت جریان گردش خون را افزایش می دهند و بنابراین پاپیلای پوستی (زائده بافتی ریشه موی سر) را فعال می نمایند و سبب افزایش تغذیه فولیکول های مو می گردند. در واقع آلوئه ورا به عنوان یم ماده ی جادویی در جهت افزایش و رشد موها شناخته شده است. از سوی دیگر، آلوئه ورا به علت خواص ضد باکتری و قارچی، مانع ایجاد شوره سر می گردد. این گیاه برای کنترل عفونت های قارچی مثل بیماری کچلی (کرم حلقه دار) نیز مفید است.
با توجه به مطالب مذکور، آلوئه ورا برای رشد، تقویت،ایجاد نرمی، براقی، کنترل ریزش و خشکی مو بسیار مۆثر است. از این رو، می توان از آلوئه ورا در تولید انواع شامپو ها و نرم کننده های موی سر استفاده نمود. در این راستا، تجربه نشان داده است که استفاده از این نوع محصولات سبب تسریع جریان خون و در نتیجه کاهش استرس و هیجانات روحی نیز می گردد.
معمولاً محصولات حاوی آلوئه ورا برای انواع مختلف موها نظیر خشک، نازک، چرب و معمولی مناسب می باشند. به گفته تولید کنندگان شامپو اسیدیته معادل ۵/۴ گیاه آلوئه ورا سبب ایده آل شدن این گیاه برای ساخت انواع شامپوها و نرم کننده های مو شده است.

آلوئه ورا در درمان پوکی استخوان

آلوئه ورا حاوی برخی مواد معدنی از جمله برن می باشد. این عنصر می تواند کمبود کلسیم را در بدن به حداقل برساند، جذب آن را تسریع نماید و همچنین آن را در تمام بدن پخش کند. از این رو، مصرف آلوئه ورا در پیشگیری و درمان پوکی استخوان می تواند مفید باشد.
—————-

دانلود رایگان۱۰۰صد تصویر مربوط به کاشت آلوئه ورا

 

آیکون دانلود فراصیل شماره 6
 

 

خواص درمانی آلوئه ورا
قیمت : 3,000 تومان
بلافاصله پس از پرداخت، لينک دانلود فعال خواهد شد و شما مي توانيد فايل مورد نظر خود را دانلود کنيد

تمام حقوق مادی و معنوی برای وب سایت فراصیل محفوظ است. استفاده از مطالب وب سایت ،فقط در صورت ذکر منبع مجاز می باشد.
© All rights reserved farasil.com 2015-2018.

Amargir.net