با ما تماس بگیرید
شبکه های اجتماعی
براي جستجو، عبارت مورد نظر خود را وارد کنيد
به وب سایت فراصیل خوش آمدید...!!! امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

محل تبلیغات شماکلمات کلیدی
aloe_veraپالپ آلوئه ورا,آبیاری آلوئه ورا,آلوئه ورا,آلوئه ورا در صنایع آرایشی,آموزش کاشت آلوئه ورا,استفاده از آلوئه ورا در غذا,امکان سنجی تولید آلوئه ورا,پاجوش آلوئه ورا,تجارت آلوئه ورا,تجارت و کسب و کار با آلوئه ورا,تسهیلات بانکی,تکثیر آلوئه ورا,تهیه پاجوش آلوئه ورا,خانواده کاکتوس,دانلود آموزش پرورش آلوئه ورا,دانلود طرح توجیهی,دانلود طرح توجیهی آلوئه,دانلود طرح توجیهی آلوئه ورا,دانلود مزایای آلوئه,دایس آلوئه ورا,درآمد عالی با آلوئه ورا,دکتر آلوئه ورا,ژله آلوئه ورا,سایت دکتر آلوئه,سرمایه گذاری,سرمایه گذاری برای آلوئه ورا,سرمایه گذاری پر سود,شرایط کشت آلوئه ورا,شربت آلوئه ورا,صبر زرد,طرح توجیهی,طرح توجیهی آلوئه ورا,طرح توجیهی کاشت آلوئه ورا,طرح های توجیهی کسب و کار,عدم آفت برای آلوئه ورا,عمر زیاد آلوئه ورا,فیله کامل آلوئه ورا,کاشت آلوئه ورا,کاشت خانگی آلوئه ورا,کاشت و داشت و برداشت آلوئه ورا,کسب درآمد توسط آلوئه,کسب درآمد توسط آلوئه ورا,کمپوت آلوئه,گیاه آلوئه ورا,محافظت از آلوئه ورا,محصولات آلوئه ورا,محصولات مفیدآلوئه ورا,مربای آلوئه ورا,مستند کاشت آلوئه ورا,مصرف کم آب,منشاء آلوئه ورا,منشاء گیاه آلوئه ورا,
« فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.»

 

ضمانت باز گشت وجه

ارسال پیام در تلگرام

۲۳۶بار دانلود طرح توجیهی آلوئه ورا(گیاه شگفت انگیز) در سال ۱۳۹۶۲۳۶بار دانلود طرح توجیهی آلوئه ورا(گیاه شگفت انگیز) در سال ۱۳۹۶

آلوئه ورا

طرح توجیهی آلوئه ورا pdf و مجموعه آموزشی آلوئه ورا

نوع فایل : pdf 

صفحات: ۷۰+۹

طرح توجیهی آلوئه ورا

آلوئه ورا یا گیاه هزار معجزه فرصت سرمایه گذاری جذابی است

 

 

 

 


آلوئه ورا گیاه هزار درمان ۲۳۶دانلود طرح توجیهی آلوئه ورا(گیاه شگفت انگیز) در سال ۱۳۹۶
. تولید این گیاه مزایای اقتصادی فراوانی دارد. آلوئه ورا یا صبر زرد، یکی از گیاهان دارویی است که علاوه بر اینکه خاصیت داروئی زیادی دارد 
در صنایع آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین به صورت آب میوه، شربت و کمپوت مصرف می شود
 و کاربرد آن نیز در درمان برخی از بیماری ها مثل کمردرد موثر است. آلوئه‌ورا گیاهی است که می‌توان آن را به شکلهای مختلف 
اعم ازمایع، پودر، ژل، کرم، لوسیون، کپسول، عصاره و نوشیدنی مورد مصرف قرار داد. این گیاه حدود ۹۹ تا ۵/۹۹ درصد آب دارد و pH آن 
حدود ۵/۴ می باشد. باقیمانده مواد آن شامل ۷۵ ترکیب مختلف است که شامل ویتامینها، نمکهای غیر آلی، مواد معدنی، آنزیمها، قندها، ترکیبات فنولیک،
 آنترا کینونها، لیگنین، ساپو نینها، استرولها، آمینو اسیدها، سالیسیلیک اسید، کلسیم اکسالات، امورین، باربالوئین، سولفات ها، تاننها و استروئیدها است.

طرح توجیهی

کاشت آلوئه ورا

شربت آلوئه ورا

شربت -آلوئه -ورا

 • آلوئه ورا در چه آب و هوایی در ایران کشت میشود؟

آلوئه ورا از جمله گیاهانی است که در صفر درجه می‌میرد و محیط رشد آن معمولا باید بالاتر از دو درجه باشد و به‌همین دلیل‌مناطق جنوبی کشور که درجه حرارت دراین مناطق به صفر درجه‌نمی‌رسد از مناطق مستعد برای تولید این گیاه محسوب می‌شوند.

 • گیاه آلوئه ورا گیاهی چند ساله است؟

این گیاه از جمله گیاهانی است که یک سال کاشته می‌شود و تا شش سال مورد استفاده قرار می‌گیرد.البته عمر گیاه بسیار بیشتر است ولی بهترین بهره وری از گیاه تا ۶ سال اولیه صورت میگیرد.

 

 • گیاه آلوئه ورا چه آفاتی دارد؟

بیماری این گیاه نسبت به دیگر گیاهان بسیار کم است و آب بسیار ناچیزی مصرف می‌کند.این گیاه در ایران آفت شناخته شده ای ندارد.

 • منشاء گیاه آلوئه ورا کجاست؟

براساس مطالبی که توسط دانشگاه فلوریدا منتشر شده ، منشاء این گیاه که به علت رویش آن در مناطق بیابانی به ” لاله بیابان ” مشهور است آفریقا بوده و در ایران باستان از آن استفاده می‌شد.

 • برای سرمایه گزاری در زمینه آلوئه ورا چه مطالبی در ابتدا باید بدانیم؟

برای استفاده تجاری‌از این گیاه باید مسیر درست کار کردن آن را بدانیم یعنی به عنوان یک سرمایه‌گذار باید ببینیم که‌در چه مناطقی چه محصولاتی و چگونه باید تولید کنیم و برای کشت تجاری نیز باید کشاورزانی که خواستار فعالیت در این زمینه هستند، آموزشهای لازم را طی کنند.

 • آیا کشت آلوئه ورا نسبت به دیگر گیاهان دارویی سخت است؟

باید گفت که کشت آلوئه ورا یکی از آسان ترین کشت ها در میان دیگر محصولات کشاورزی است. کسانی که مایل به کشت و پرورش این گیاه هستند باید در ابتدا اطلاعات مختصری در زمینه کشت این گیاه کسب کنند تا هم محصول به دست آمده آنان مرغوب و بازار پسند باشد و هم در این بین متحمل ضرر مالی نشوند.

 • در کشت آلوئه ورا مهمترین موضوعی که باید توجه شود چیست؟

اولین موضوعی که باید به آن توجه شود این است که شما در چه منطقه ی جغرافیایی و با چه آب وهوایی قرار دارید چون گیاه آلوئه ورا از معدود گیاهانی است که دمای صفر درجه باعث از بین رفتن گیاه میشود. البته گیاه در صفر درجه نمیمیرد ولی محصول آن به کلی غیر قابل استفاده می شود. از این رو اطمینان از اینکه دمای منطقه ای که شما در آن می خواهید کشت خود را شروع کنید در درجه اول اهمیت قرار دارد.

aluea

 • چه نوع پاجوش آلوئه ورایی تهیه کنیم؟

در کشت آلوئه ورا تهیه پاجوش مناسب و با کیفیت از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار است زیرا پاجوش های بی کیفیت هم تلفات را در زمان کاشت و داشت بالا می برد هم محصول اولیه نامرغوب و در بعضی موارد غیر قابل استفاده را تولید می کند پس حتما قبل از خریداری پاجوش از نوع و سلامت آن اطمینان حاصل کنید.

 • برای بار اول چه مقدار گیاه آلوئه ورا کشت کنیم تا ضرر نکنیم؟

سعی کنید مقدار کشت خود را به گونه ای تعیین کنید که در زمان فروش با مشکلی مواجه نشوید زیرا خریداران محصولات این گیاه معمولا به صورت عمده خرید های خود را انجام میدهند واگر شما نتوانید سفارش آن ها را یکجا تحویل دهید از خرید محصول شما امتناع می کنند.معمولا کمترین مقداری که میتوان به سوددهی مناسب برسد ۱۵۰۰ بوته است.

 • زمین من اجاره ای است آیا قادر به کشت این گیاه هستم؟

شما در هر زمان با هزینه اندک قادر هستید زمین محصول خود را تعویض کنید و این برای کسانی که خود مالک زمین نیستند یک حسن به شمار می رود.

 • سلام خسته نباشین من میخوام گیاه آلوئه ورا پرورش بدم نمیدونم کجا بفروش برسونمش میشه راهنمایی کنید؟

شرکت آلوئه صنعت محصولات کلیه متقاضیان کشت آلوئه ورا که پاجوش اولیه را از شرکت ما تهیه کنند، به صورت تضمینی خریداری می کند.قرارداد خرید به صورت محضری و کاملا معتبر می باشد.

 • آیا شرایط دمایی برای رشد این گیاه در گرمای بندر عباس محیا است ؟

گیاه آلوئه ورا گیاهی است که در شرایط دمایی سخت از لحاظ گرمایی دوام آورده و در حقیقت گیاهی است که بومی مناطق جنوبی ایران است.این گیاه فقط به سردی هوا و یخبندان حساس می باشد.

 • زمان شروع به کاشت آلوئه ورا چه زمانیست؟

بر اساس تحقیقاتی که شرکت ما انجام داده است و همچنین مقالات معتبری که در این زمینه وجود دارد و مشاوره هایی که ما از چند تن از کشاورزان این گیاه در خارج از کشور داشته ایم با اطمینان به شما می گوییم که گیاه آلوئه ورا بر خلاف تصورات معمول در ایران در تمامی طول سال قابل کشت می باشد. البته این نکته هم قابل ذکر است که در بعضی منابع کشت این گیاه در ماه های ژانویه و فوریه توصیه نشده است.

 • از کجا پاجوش آلوئه ورا تهیه کنم؟

شرکت آلوئه صنعت پاجوش گیاه آلوئه ورای مورد نیاز مشتریان خود را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن در اختیار آن ها قرار می دهد.نوع گیاه آلوئه ورای شرکت ما از مرغوب ترین نمونه کشت شده در دنیا می باشد که به صورت اختصاصی از کشور مکزیک توسط شرکت ما وارد شده است و بر خلاف نمونه های بسیاری که در ایران کشت می شوند و مرغوبیت پایینی دارند از کیفیت جهانی و قابل رقابت با نمونه های مشابه خارجی برخوردار است. شما در هر نقطه ایران باشید شرکت ما در کمترین زمان پاجوش اولیه را به دست شما می رساند.

 • آدرس شرکت کجاست؟

دفتر مرکزی شرکت در استان فارس قرار دارد.شرکت مجموعه ای از مهندسان متخصص و با تجربه از چندین نقطه از ایران هستند که تمامی مشتریان را در تمامی کشور زیر پوشش و نظارت کشت گیاه آلوئه ورا قرار می دهند.شما در هر نقطه از ایران باشید هیچ نگرانی درباره کشت گیاه خود نداشته باشید. مهندسین شرکت در کمترین زمان مشکل شما را به صورت حضوری برطرف می کنند.

آلوئه ورا صنعت 

شربت آلوئه ورا

شربت -آلوئه -ورا

————-

دانلود رایگان خواص دارویی 

 دانلود رایگان خلاصه طرح توجیهی

سوالات عمومی کارشناسی پیام نور

 


۲۳۶بار دانلود طرح توجیهی آلوئه ورا(گیاه شگفت انگیز) در سال ۱۳۹۶
قیمت : 11,500 تومان
بلافاصله پس از پرداخت، لينک دانلود فعال خواهد شد و شما مي توانيد فايل مورد نظر خود را دانلود کنيد
شما اولین نفری هستید که در این مورد دیدگاهی بیان می کنید ارسال دیدگاه

تمام حقوق مادی و معنوی برای وب سایت فراصیل محفوظ است. استفاده از مطالب وب سایت ،فقط در صورت ذکر منبع مجاز می باشد.
© All rights reserved farasil.com 2015-2018.

Amargir.net